NAUDI LOODUSE VÕLU

GLÄMPING

Mugav. Stiilne. Lõõgastav

Mönusas Paigas on Sind merekaldal ootamas kolm mugavustega telki, mis on ümbritsetud eheda saaremaise loodusega. Tule ja veendu ise, kui hea on looduse keskel puhata! 

Glämping ühendab endas looduse vahetu kogemise, telgis ööbimise ja voodis puhkamise võlud. Meie juures puhkamise teevad eriliseks mere lähedus ning kaunid päikeseloojangud, mida võid soovi korral otse voodist nautida.

männi

Mere poolt vaadates, asub Männi  telk kõige paremal ja on peamiselt ümbritsetud männipuudega, sealt ka telgi nimi. Telgis on 160x200cm voodi ja kaks lahti käivat tumbat lisavooditeks ning läbimõeldud sisustus mõnusaks puhkuseks.

Kadaka

Kadaka telk on keskmine telk, mis on ka naabriks  Männi telgile. Kadaka telgi tunneb hästi ära selle terrassi järgi, terrassist kasvavad läbi paar kadakat. Telgis on 160x200cm voodi ja kaks lahtikäivat tumbat lisavooditeks ning läbimõeldud sisustus mõnusaks puhkuseks.

Pihlaka

Pihlaka telk asub mere poolt vaadates vasakul ja on saunale kõige lähem telk. Lisaks  männimetsale on selle telgi ümber ka pihlapuid ja teisi lehtpuid. Telgis on 160x200cm voodi ja kaks lahtikäivat tumbat lisavooditeks ning läbimõeldud sisustus mõnusaks puhkuseks.

Loodusega kooskõlas puhkamine

Meie glämping asub geograafiliselt täiesti mereääres ja mönusalt kadakate vahel, seetõttu peab arvestama ka teatud mugavuste puudumisega ning puhkama võimalikult looduslähedaselt.

Telgid ei ole varustatud elektri ega wifi’ga, mis pakub suurepärase võimaluse end maailmast välja lülitada ja päriselt kohal olla ning puhata.

Lisaks puudub telkide alal voolava veega pesemisvõimalus. Küll aga on territooriumil saun ja meri on alati parim võimalus enda kastmiseks.

Igal telgil on suur 20L kanister tarbevee jaoks ja kuivkäimla kõrval on ka kätepesu võimalus.

TARvIKUD

Väike tehnika laadimiseks on telgis akupank. Patareitoitel lambid ja valgustid.

MIDAGI SOOJA

Jahedamateks õhtuteks on telgis pleedid varuks.

VESI

Joogivesi pudelis ja tarbevesi 20L kanistris.

SÖÖGI TEGEMISEKS

Matka gaasipliit, väike teekann ja matkanõu.
Nõud ja söögiriistad, sool, pipar, suhkur. Lisaks tee ja lahustuv kohv.

ELAVA TULE JAOKS

Grilltarvikud ja kuivad puud, süütekuubikud.

LISAINFO

Iga telgi juures on ka grillimiskoht ja lauaga varjualune. Glämpingu juurde on võimalik vastavalt saadavusele broneerida ka mere kaldal asuvat leilisauna.